NERTA ALKALI-NET 100NERTA ALKALI-NET 100 to silnie alkaliczny środek czyszczący o szerokim zakresie zastosowania.
NERTA ALKALI-NET 100 może być stosowany w przemyśle przetwórstwa spożywczego, gdzie olej roślinny oraz tłuszcze muszą być usunięte nawet, jeśli są już przypalone.
W połączeniu z gorącą wodą NERTA ALKALI-NET 100 zmydla świeże tłuszcze i zapobiega zapychaniu się rur.
NERTA ALKALI-NET 100 jest idealny do czyszczenia zadymionych budynków, mocno zabrudzonych rondli po smażeniu, grili, itp.
NERTA ALKALI-NET 100 jest idealnym produktem, kiedy stosujemy metodę przez zanurzanie. W zależności od stopnia zabrudzenia stosuj dozowanie 1 do 5 %. Najlepiej w gorącej wodzie. W miejscach hodowli bydła NERTA ALKALI-NET 100 stosuje się w szczególności w stanie nierozcieńczonym. Poprzez jego wysoką zdolność nasiąkania i szybkie działanie czyszczące NERTA ALKALI-NET 100 jest wysoce doceniony. Metoda pianowa daje również mnóstwo możliwości. Niemniej jednak bezpośrednie działanie w połączeniu z wysokim ciśnieniem i indżektorem chemicznym może być korzystniejsze.
NERTA ALKALI-NET 100 stosowany jest tam gdzie brud i tłuszcz musi być zwalczony. Dlatego jest to doskonały środek do mycia hali oraz szczotek w myjni samochodowej.SPOSÓB UŻYCIA:
NERTA ALKALI-NET 100 jest mocno pieniącym się środkiem i raczej stosowany przez urządzenia pianowe. Metoda ta daje możliwość lepszego zmiękczenia brudu podczas czyszczenia powierzchni pionowych. W ten sposób brud i tłuszcz będzie rozmiękczony.
Dozowanie ą 5% ( skonsultuj się ze służbami technicznymi)
NERTA ALKALI-NET 100 może być stosowany metodą natryskową. Dozowanie zależy od stopnia zabrudzenia, 2-10%. Spryskiwać od dołu do góry

WAŻNE: NERTA ALKALI-NET 100 może być stosowany bez żadnego problemu na stal nierdzewną oraz na powierzchnie odporne na zasady. Unikać bezpośredniego kontaktu z aluminium oraz metalami miękkimi. Dostosuj stopień stężenia do miejsc polakierowanych i nigdy nie dopuść do wyschnięcia preparatu na czyszczonej powierzchni.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Nie zawiera substancji trujących
Niepalny
pH : 13
c.wł. : 1320
Rozkład biologiczny : ponad 90%
Konfekcjonowanie : 25L= 33 KG / 200L= 264KG
UBA - numer : 23410060

 

Powrót